O nás

Telefon: 321 697 274
E-mail: info@csadpolkost.cz

ČSAD POLKOST, spol. s r. o.
Náměstí Smiřických 16
281 63 Kostelec n. Č. lesy
IČO: 46351973, DIČ: CZ46351973

O společnosti

Vítejte u naší společnosti, která vznikla v roce 1992 privatizací černokostelecké provozovny dopravního závodu 112 Kolín původního ČSAD KNV Praha, a od té doby v jejím čele stojí pouze čeští majitelé. Již více než dvě dekády se věnuje zajišťování pravidelné autobusové dopravy. Poskytované služby zahrnují jak základní, tak vedlejší dopravní obslužnost a od roku 2000 jsme hrdým partnerem Pražské integrované dopravy (PID). Jako členové ČESMAD BOHEMIA a ADSSS, sdružení automobilových dopravců a asociace dopravních, spedičních a servisních společností středních Čech, klade firma důraz na kvalitu a spolehlivost.

ČSAD POLKOST, spol. s r. o. je synonymem pro komplexní servis v oblasti nákladní dopravy, skladování a distribuce. S moderním vozovým parkem a rychlou reakcí na požadavky zákazníků zajišťujeme, že Vaše zboží je vždy přepravováno s nejvyšší péčí.
Jsme připraveni nabídnout nejen standardní dopravní služby, ale i vypracování celých logistických řešení na míru potřebám všem zákazníkům. Spolupracujeme s různými útvary společnosti, abychom zajistili navazující služby a podpořili tak efektivitu a plynulost vašeho podnikání.
Veškeré procesy jsou certifikovány normou ISO 9001:2015. Aktivní obchodní politikou usilujeme o rozšiřování stávajícího okruhu zákazníků a získávání nových pozic na trhu. Záměrem a snahou naší společnosti je plnit požadavky a přání zákazníka tak, aby společnost patřila mezi nejlepší dopravní společnosti.

Těšíme se na spolupráci s vámi!