AUTOBUSOVÁ doprava

Telefon: (+420 ) 321 697 274
Pracovní doba: 6:00 – 18:00
E-mail: osobni.doprava@csadpolkost.cz

Hlavní činností firmy je v současné době zajišťování pravidelné autobusové dopravy. Od roku 2000 se firma začala podílet i na zajišťování dopravy v rámci PID (Pražská integrovaná doprava).

Pražská integrovaná doprava (PID) je komplexní systém veřejné dopravy, který zahrnuje různé typy dopravních prostředků jako metro, tramvaje, železnici, trolejbusy, městské a příměstské autobusové linky, lanovou dráhu na Petřín, několik přívozů a síť parkovišť P+R. Tento systém pokrývá území hlavního města Prahy a Středočeského kraje a přesahuje i do dalších krajů.

PID poskytuje integrované jízdní řády, které umožňují cestujícím snadno přestupovat mezi různými druhy dopravy bez nutnosti kupovat si zvláštní jízdenky pro každý typ dopravního prostředku. Cílem je poskytnout efektivní, spolehlivou a pohodlnou dopravu pro obyvatele i návštěvníky Prahy.

Poskytujeme tyto druhy dopravy:
Pražská integrovaná doprava (PID)
Smluvní doprava
Zájezdová doprava

Spolupráce s Pražskou integrovanou dopravou

Jako přední poskytovatel autobusové dopravy jsme hrdí na to, že naše služby jsou poskytovány ve výhradní spolupráci s organizátorem dopravy Pražská integrovaná doprava (PID). Toto partnerství nám umožňuje nabízet cestujícím nejen pohodlnou a efektivní dopravu, ale také zajišťuje, že služby jsou integrovány do širšího systému hromadné dopravy, což přináší lepší mobilitu a přístupnost v rámci celého regionu.

Od 1. prosince 2024 rozšiřujeme své služby o nově provozované linky. Toto rozšíření je součástí závazku společnosti k poskytování kvalitní a spolehlivé autobusové dopravy, která je nyní dostupnější než kdy předtím. Nové linky znamenají nejen lepší spojení pro cestující, ale také krok vpřed k udržitelnější dopravě.

Nově provozované linky od 1. 12. 2024:

325

Praha,Nádraží Uhříněves – Čestlice,aquapark

328

Praha,Opatov – Modletice,Doubravice

354

Praha,Černý Most – Jirny – Nehvizdy,Mochovská

357

Praha, Opatov -Průhonice – Nupaky, hotel

363

Praha,Opatov – Dobřejovice – Velké Popovice,Todice

381

Praha,Háje – Čáslav,obchodní centrum

382

Praha,Háje – Sázava,aut.st.

385

Praha,Opatov -Říčany – Mukařov – Svojetice – Zvánovice

387

Praha,Háje – Uhlířské Janovice,nám.

398

Praha,Černý Most – Sadská – Poděbrady,žel.st.

421

Kolín – Svojšice – Kouřim – Barchovice – Horní Kruty – Sázava

423

Jirny – Úvaly – Škvorec – Doubravčice

424

Kolín – Polní Voděrady – Toušice – Kouřim – Ždánice

460

Bečváry – Zásmuky – Polní Voděrady – Plaňany – Vrbčany

462

Mnichovice – Strančice – Kunice,Všešímy

487

Kolín – Bečváry – Uhlířské Janovice – Kácov – Vlašim

489

Strančice – Mnichovice – Struhařov – Klokočná – Mukařov – Louňovice

490

Strančice – Ondřejov – Stříbrná Skalice

494

Strančice – Tehov – Říčany

582

Strančice – Tehov – Světice – Říčany

652

Kostelec n.Č.l. – Oleška,Krymlov

653

Ondřejov – Kaliště,Poddubí

660

Český Brod – Doubravčice – Kostelec n.Č.l.

675

Kolín – Velim – Cerhenice – Pečky

679

Poděbrady – Oseček – Velim – Kolín

681

Kolín – Ratboř – Suchdol – Uhlířské Janovice – Petrovice II

685

Strančice – Mnichovice – Zvánovice – Černé Voděrady

702

Kolín – Nebovidy – Červené Pečky

705

Poděbrady – Kolín – Kutná Hora – Čáslav

706

Uhlířské Janovice – Zásmuky – Kolín – Žiželice

707

Kolín – Nové Dvory – Svatý Mikuláš – Kolín

765

Sibřina – Říčany

772

Uhlířské Janovice – Úžice – Horní Kruty – Sázava

959

Praha,Háje – Kostelec n.Č.l.,Nám

Zájezdová a smluvní doprava

Poskytujeme zájezdovou a smluvní dopravu dle požadavků zákazníka.

Vozový park

Typ vozidel: Iveco, MAN, Solaris
Druh vozidel: příměstské, příměstské kloubové, městské
Kapacita: 16 – 150 cestujících v závislosti na typu vozu

Modernizace

ČSAD POLKOST, spol. s r. o.: Na cestě k udržitelnosti s modernizovaným vozovým parkem

Autobusová firma ČSAD POLKOST, spol. s r. o. se vydává na cestu inovace a udržitelnosti s nedávným rozhodnutím modernizovat svůj vozový park. Tento krok je motivován snahou o zlepšení cestovního komfortu pro cestující a zároveň o snížení ekologické stopy firmy.

Nové autobusy pro novou éru

V rámci modernizačního procesu firma ČSAD POLKOST, spol. s r. o. investovala do nákupu nových autobusů, konkrétně modelů Iveco Crossway 12 LE a MAN LE 330 LionꞋs Intercity LE 12m. Tyto autobusy jsou známé svou spolehlivostí, bezpečností a především ekologickým provozem, což je v souladu s filozofií firmy směřující k udržitelné dopravě.

Komfort řidiče a cestujících na prvním místě

Všechny nově zakoupené autobusy jsou vybaveny automatickou převodovkou, která zvyšuje komfort řidiče a umožňuje hladší a tichý chod vozidla. Tato vylepšení nejenže přispívají k lepšímu zážitku z jízdy pro cestující, ale také podporují řidiče v jejich každodenní práci.

Závazek k udržitelnosti

Modernizace vozového parku ČSAD POLKOST, spol. s r. o. je důležitým krokem k dosažení dlouhodobých cílů firmy v oblasti udržitelnosti. Investice do ekologičtějších a efektivnějších autobusů ukazuje silný závazek firmy k ochraně životního prostředí a poskytování kvalitních služeb svým zákazníkům.

Společnost ČSAD POLKOST, spol. s r. o. díky poskytnuté dotaci z regionálního operačního programu NUTS II Střední Čechy zmodernizovala vozový park o tři nízkopodlažní autobusy určené především k provozu na linkách v okolí Kostelce nad Černými lesy a Českého Brodu.

Registrační číslo projektu: CZ.1.15/1.2.00/70.01536

Název projektu: ČSAD POLKOST, spol. s r. o. – modernizace vozového parku

Jak si vedeme mezi ostatními dopravci

Řadíme se mezi přední autobusové dopravce v systému Pražské integrované dopravy (PID), kde jsme dle nedávného vyhodnocení splnili všechny požadované standardy kvality. Tento úspěch je odrazem našeho dlouhodobého závazku k poskytování vynikajících služeb a neustálého zlepšování v oblasti dopravy.

Vysoká úroveň služeb

Jsme známí svou vysokou úrovní služeb, což zahrnuje nejen přesnost provozu, bezbariérovost, informování ve vozidlech a na zastávkách, ale i také čistotu vozidel a teplotní komfort. Tyto aspekty jsou klíčové pro zajištění pohodlné a bezpečné cesty pro všechny cestující.

Spokojenost cestujících

Díky těmto snahám jsme si získali důvěru a spokojenost cestujících. To se odráží v naší oblíbenosti mezi cestujícími a hodnocení jako jednoho z nejlepších dopravců v systému PID. Splnění všech standardů kvality je důkazem našeho výjimečného postavení na trhu dopravních služeb.

Závěrem

Úspěch společnosti v rámci systému PID je příkladem toho, jak kvalitní služby a zákaznická orientace mohou vést k uznání a preferenci ze strany veřejnosti.

Jsme nesmírně hrdí a vděční, že jste si pro své cesty zvolili naše autobusy v rámci Pražské integrované dopravy (PID). Hlavním cílem společnosti je poskytovat bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou dopravu pro všechny cestující. Děkujeme vám za důvěru a těšíme se na další společné cesty po krásách našeho regionu a jeho okolí. Vaše spokojenost je pro nás největší odměnou a motivací k neustálému zlepšování všech služeb.